vesti24.mk

Tag : црн палец

ЗАБАВА

Цел живот грицкала нокти: Палецот и поцрнел, а кога отишла на лекар дознала дека има опасна болест

admin
На студентка од Бризбејн лекарите мора морале да и го ампутираат палецот откако развила редок вид рак на кожата поради долготрајно грицкање на ноктите. Кортни...