vesti24.mk

Tag : цртање

ЗАБАВА

Не е безначајно: Тоа што вообичаено го цртате на хартија открива нешто за вашата личност

admin
За време на здодевни состаноци, кога зборувате на телефон или додека отсутно размислувате со празен лист хартија пред вас, сигурно имате обичај да цртате коцки,...