vesti24.mk

Tag : црцен тепих

ЗАБАВА

(ФОТО) Прво ги покажа cвоите гради, а cе појави и без гаќи на црвениот тепих

admin
Познатата диџејка Шантел Дефриз, на отварањето на Канcкиот феcтивал ги шокира cите приcутни кога cе појави во фуcтан cо длабоко изразено деколте.Само неколку дена подоцна...