vesti24.mk

Tag : чадор

ЗАБАВА

Мистеријата откриена- еве зошто Путин прв доби чадор на СП, додека Колинда и Макрон останаа накиснати на дождот (ФОТО)

admin
По победата на Франција во неделното финале на СП, речиси најголемото внимание при доделувањето на пехарот, наместо фудбалерите го привлекоа претседателите на Русија, Хрватска и...
ЗАБАВА

Дали сте генијалци? Да, ако го најдете вистинскиот чадор! (ФОТО)

admin
Доколку сакате да ја тестирате вашата логика, овој квиз е еден од наједноставните начини за постигнување на вашата цел. Во овој квиз вашата задача е...