vesti24.mk

Tag : чанта

ЗАБАВА МОДА

Збогум за големиот женски проблем: Оваа чанта свети во темница, дамите воодушевени

admin
Дизајнерите на женските чанти секогаш пред себе имаат тешка задача бидејќи мора да создадат нешто кое ќе изгледа убаво, но воедно ќе биде и функционално....
ЗАБАВА

ФОТО: Ова копче не е за украс, кога ќе ја дознаете неговата намена ќе сфатите колку е корисно

admin
Сигурно во гардероберот имате барем една јакна или капут кој во пределот на рамото има копче и мал каиш. Доколку мислевте дека станува збор за...
ЗАБАВА

Нашол чанта со 10.000 долари: Со парите го направил тоа што го прават само добри луѓе

admin
Возач на метро во Њујорк пронашол чанта со 10 000 долари и направил нешто неверојатно со нив. Ричард Таверна забележал сина „Шанел“ чанта на станица...