vesti24.mk

Tag : чарлс

ЗАБАВА

Со ова и го скршил срцето на принцезата Дајана: Суровата шега на принцот Чарлс го распаднал бракот

admin
Откако се роди принцот Хари, принцот Чарлс се пошегувал на еден специфичен начин, само што не очекувал дека тоа ќе го скрши срцето на принцезата...