vesti24.mk

Tag : чарл буковски

ЗАБАВА

Буковски за жените: Еднаш жена се сврти ли против тебе…

admin
Големиот Чарлс Буковски со своето дело инспирира безброј луѓе низ целиот свет. Неговите цитати се пренесуваат и ги делат милиони луѓе. Тој ги сакаше жените,...