vesti24.mk

Tag : часовници

ЗАБАВА

Оваа задача ги полуде сите: Од овие часовници само еден е вистински, ќе погодите ли кој?

admin
Нова загатка опседнува преку Интернет и никој не можеше да најде решение, иако тоа ни е “пред носот“. Задачата е прилично едноставна. Вие гледате два...
ЗАБАВА

Уништија часовници вредни 590 милиони долари: Оваа швајцарска компанија донесе шокантна одлука, но причината е оправдана (ВИДЕО)

admin
Швајцарската компанија „Ричемонт“ која стои зад брендови како што се „Картије“ и „Монтбланк“, пред скоро време откупи и уништи луксузни часовници вредни околу 590 милиони...