vesti24.mk

Tag : чачак

ЗАБАВА

Урнебесно: Репортерка на РТС не се ни посомнева што се случува зад нејзин грб (ВИДЕО)

admin
Додека репортерката на РТС во рамките на утринската програма информираше од Чачак, зад нејзиниот грб дојде случаен минувач. Тој ги освои симпатиите на публиката со...