vesti24.mk

Tag : чаша

ЗАБАВА

Начинот на кој ја држите чашата говори многу за вашиот карактер

admin
Во зависност од тоа може да бидете трачарка, срамежлива личност, кокетам љубовница, ледена кралица, плејбој тип… Доктор Глен особено внимание има посветено на говорот на...