vesti24.mk

Tag : чај од шипка

ЗАБАВА

За сезоната на грип која е пред нас – Чај со кој нема да се разболите

admin
Чајот од шипка е исклучително здрав, па затоа пијте го често. Помага со големата количина витамин Ц, има повеќе од лимонот портокалот и пиперката заедно,...