vesti24.mk

Tag : Челзи Дејви

Uncategorized ЗАБАВА

Имало и солзи: Принцот Хари два дена пред венчавката ѝ се јавил на својата поранешна девојка

admin
Принцот Хари, два дена пред венчавката со американската актерка Меган Маркл, наводно водел долг и прилично емотивен телефонски разговор со својата поранешна девојка Челзи Дејви....