vesti24.mk

Tag : чело

ЗАБАВА

Мислеа дека не е сериозен: Рапер си вгради дијамант на чело

admin
Американскиот рапер Лил Узи Верт го исполни даденото ветување, си вгради дијамант на челото. Тој неодамна на својот Твитер налог објави дека веќе неколку години...