vesti24.mk

Tag : Ченинг Тејтум

ЗАБАВА

Фановите шокирани, уште еден од омилените холивудски пар се разведува

Ferad Aruc
Очигледно оваа година адвокатите во Холивуд се прилично со полни раце работа. Имено, уште еден холивудски пар објави дека се разведува, односно глумците Џена Деван...