vesti24.mk

Tag : честитика

ВЕСТИ

Мицкоски со честитка по повод големиот празник: Денес е денот кога секој човек дома празнувајќи ги миговите со своето семејство треба да се присети на традицијата

admin
Дозволете ми во мое лично име и во име на членовите на ВМРО-ДПМНЕ на сите православни христијани да им го честитам големиот христијански празник Успение...