vesti24.mk

Tag : четворка

ЗАБАВА

НА ДЕНЕШЕН ДЕН: Родена првата четворка во Македонија, еве колку години полнат децата

admin
Децата родени како прва четворка во Македонија денеска го прославуваат својот 24 роденден. Во Скопје, на 29 мај во 1997 година е родена првата четворка во...
ЗАБАВА

Денеска е 4.4- моќен ден за остварување на соништата, еве што да направите, а што да избегнувате

admin
Денеска владее магијата на две четворки. Овој моќен нумеролошки ден носи енергија за учење нови нешта и завршување на сите важни обврски. Чувајте се од...