vesti24.mk

Tag : четка за коса

ЗАБАВА

ВИДЕО: Колку често ја миете четката за коса? Ставете ја во овој раствор и ќе биде чиста исто како кога ја купивте

admin
Сите припаднички на понежниот пол знаат колку често треба да се чистат четки за шминка. Но, многумина не ги мијат четките за коса редовно, не...