vesti24.mk

Tag : чиа семе

ЗАБАВА

Моќна комбинација: Се пие 7 дена, а симнува 80 отсто од масните наслаги на стомакот

admin
Овој пијалок се прави едноставно и има исклучителна моќ да ги отстранува наталожените масти во пределот на стомакот. Благодарение на комбинацијата на моќни намирници, во...