vesti24.mk

Tag : чизми перничиња

ЗАБАВА

Нови „чизми перничиња“ на „Луј Витон“

admin
Перничињата се вистинско освежување на самиот врв на трендовите оваа година. Имено, француската луксузна компанија „Луј Витон“ има идеја со фокус на удобноста, мекоста и...