vesti24.mk

Tag : Чизми

ЗАБАВА

Романец направи огромни чизми заради физичко растојание

admin
Еден чевлар од Романија дошол на идеја да направи огромни чевли при првиот бран на пандемијата, коишто би помогнале во одржување физичко растојание… Потоа, тој...
ЗАБАВА

Чизми на Наполеон Бонапарта продадени за 117.000 евра

admin
Чизмите, за кои се смета дека припаѓале на францускиот цар Наполеон Бонапарта, вчера се продадени на аукција во Париз за 117.000 евра, соопшти аукциската куќа...
ЗАБАВА

Ѝ купил чизми на сопругата за подарок, а во нив имало бонус изненадување од кое таа останала шокирана

admin
Американката Кели Јанг преку И-Беј ги продала своите чизми на човек што сакал да ја изненади својата сопруга за годишнината од нивниот брак, која во...