vesti24.mk

Tag : Чика Лан

ЗАБАВА

Манекенка се шета со полициско обезбедување поради фризурата

Ferad Aruc
Манекенката од Нигерија, Чика Лан неодамна ја промовираше својата нова фризура под името “Медуза” која вреди вртоглави 40 милиони нигериска наира или 120.000 долари поради...