vesti24.mk

Tag : чили сос

ЗАБАВА

Во Британија почна продажба на лут чили сос со ефект како убод од тарантула

admin
За мазохистички настроените луѓе кон лутото, британска фирма пушта во продажба нов чили сос кој „имитира реакција“ од убод од тарантула, објави весникот Метро. Новиот...