vesti24.mk

Tag : чистач

ЗАБАВА

Гестот на овие студенти го разнежни светот: Тоа што го направија за чистачот е за секоја пофалба!

admin
Студенти од британскиот Универзитет на Бристол собрале 1.500 фунти за нивниот миленик – универзитетскиот чистач Херман Гордон да може да си го посети семејството во...