vesti24.mk

Tag : чистење

ЗАБАВА

Направете природно средство за чистење на бањата, овие состојки ви се потребни

admin
За вашата бања да мириса на свежина, важно е да внимавате на хигиената на просторот, а едно од решенијата се наоѓа во природно средство за...
ЗАБАВА

Исчистете убаво дома: Чистотата е еден од важните предуслови за среќа

admin
Неуредноста често е предизвикана од стрес, додека чистотата е еден од важните предуслови за среќа. Во истражувањето учествувале 2.000 луѓе, кои се изјасниле за суперуредни,...
ВЕСТИ

Дескоска, Здравев и Џолев си ја подаваа метлата наместо да се фатат за работа- Русковска наместо да решава корупција му слугува на Заев

admin
40.000 административци заедно со премиерот Зоран Заев, министри, директори, градоначалници, судии, обвинители, денеска чистеа низ земјава. Акцијата ја организираше Владата заедно со граѓанската иницијатива „Не...
АВТОМОБИЛИ

(ВИДЕО)Со само една состојка фаровите на автомобилот ќе бидат како нови

Ferad Aruc
Наместо да плаќате за чистење на фаровите од автомобилот, направете го тоа дома сами , едноставно и лесно, без многу напор, а и нема да...