vesti24.mk

Tag : чија семе

ЗАБАВА

Интернетот полуде по овој пијалок: Чудесна вода со краставица и чија за детоксикација и слабеење

admin
Чаша обична вода е најдобриот пријател на организмот, а може да стане уште покорисна ако додадете малку храна или зачини на неа. Интернетот скоро полуде...
ЗАБАВА

Вечера која го топи салото: Секоја вечер пред спиење јадете го ова и гледајте како исчезнуваат килограмите

admin
Добро е познато дека вечерата треба да биде лесна и да содржи помалку калории доколку сакате да го изгубите вишокот килограми. Ние денеска ви претставуваме...