vesti24.mk

Tag : член

ЗАБАВА

На само две години стана член на Народната партија на Австрија

admin
Јавноста во Австрија, деновиве ја бранува информацијата дека двегодишниот син на австриската министерка за туризам, Елизабет Кестингер, станал член на Народната партија на Австрија. Идната...