vesti24.mk

Tag : човек инвалид

ВЕСТИ

Во Аеродром човек инвалид сам си прави пристапна патека: „Ми се плаче, а и Златко Марин…“ (ФОТО)

admin
Фотографија која вчера се појави на Твитер предизвика илјадници реакции и на социјалната мрежа Фејсбук. Станува збор за вистинска фотографија на која во скопската населба...