vesti24.mk

Tag : човечки животи

ВЕСТИ

ВМРО-ДПМНЕ: Промашените мерки и промашената стратегија на Владата се плаќаат со чoвечки животи

admin
Неспособноста на Владата се повеќе се гледа. Македонија во последно деноноќие има 37 новозаболени, а Словенија 4 дена по ред нема заболен од Ковид-19, се...