vesti24.mk

Tag : Човечки Кен

ЗАБАВА

Направи 200 операции за да личи на Кен, а сега стана Барби (ФОТО)

admin
Познатиот човечки Кен, Родриго Алвеш, пред неколку месеци изјави дека всушност целиот свој живот се чувствува како жена, а сега повторно шокира. Од Кен по...
ЖИВОТ

Овој маж си ги извадил ребрата за да може да го закопча сакото, а потоа во тегла ги донел во ТВ емисија

Ferad Aruc
Родриго Алвес е познат како “човечкиот Кен”, откако по низа пластични операции го променил својот изглед до непрепознатливост, за да личи на популарната пластична кукла....