vesti24.mk

Tag : чоколадни бомбици

Uncategorized

Бомбици со банана и мелени бисквити,За 10 минути

admin
Состојки: 200 гр кокос 2 банани 200 гр шеќер во прав 200 гр мелени бисквити Начин на подготовка: Испасирајте ги бананите и додајте шеќер во...