vesti24.mk

Tag : чоко плазма торта

ЗАБАВА

Никој не може да одбие, направете вкусна чоко плазма торта

admin
Домашните ќе бидат воодушевени, а вие нема да поминете многу време во кујната. Потребни состојки:120 гр. чоколаден пудинг5-8 лажици шеќер1 ванилин шеќер750 мл. млеко +...