vesti24.mk

Tag : чочек

МАКЕДОНИЈА

(ВИДЕО) Пратениците на ВМРО-ДПМНЕ влегоа во Собранието со чочеци

Ferad Aruc
Пратениците на ВМРО-ДПМНЕ се појавија во Собранието на Република Македонија на седницата за пратенички прашања. Седницата започна со чочек, кој ечеше од телефоните на пратениците од...
МАКЕДОНИЈА

(ВИДЕО) Само во Македонија е можно: Со чочек до светлото на крајот од тунелот

Ivana
На вчерашното отворање на делницата на автопатот Смоквица – Демир Капија по официјалниот дел и свеченото отворање со високи претставници на Владата се случи нешто...