vesti24.mk

Tag : чувар куќа

ЗАБАВА

Не можел да дише, а лекарите не знаеле што му е: Родителите со ова му го спасиле животот, сите го имаме дома!

admin
Младиот уметник од Босна и Херцеговина, Ади Софтиќ со години се борел со многу тешка алергија – уртикарија. Лекарите немале решение за оваа негова состојба,...