vesti24.mk

Tag : чувар

ЗАБАВА

Чувар на аеродром слушнал чуден звук од авионот, тоа што го видел внатре секојдневно го прогонува (ВИДЕО)

admin
Несекојдневен момент во авион кој бил приземјен на аеродромот во Мексико Сити снимил чувар, а кој сега стана вирален хит. Франциско Хернандез ја завршувал својата...