vesti24.mk

Tag : Шабан Шаулиќ

ЗАБАВА

Ќерката на Шабан Шаулиќ најпровокативна до сега: Носи ли нешто на себе? (ФОТО)

admin
Пејачката Илда Шаулиќ со години наназад е позната како жена која се појавува пристојно облечена, бес истакнување на своето тело и облини. Но очигледно и...
Uncategorized

Колку се „тешки“ фолк-ѕвездите од соседството

admin
Иако српските ѕвезди избегнуваат јавно да говорат колку навистина заработуваат на настапите и концертите, на сајтот „Celebrity net worth“ се објавени податоци кои покажуваат колку...