vesti24.mk

Tag : Шамари

ЗАБАВА

(ВИДЕО) Погледајте како шефица во кинеска компанија ги казнува работниците?

admin
На интернет се појави видео како една девојка „шамара“ шест мажи кои се построени во ред. Според извештаите, овие вработени дојдоа до оваа бизарна идеја...
ЗАБАВА

Девојче шамара 50 годишна жена, ама ќерка и се одмазди со брзина на светлината

Ferad Aruc
На видеото е прикажан шокантниот момент кога 13-годишно девојче е клоцано и удирано на улица во Лондон, еден ден откако таа удрила шлаканица на една...