vesti24.mk

Tag : шамар

ЗАБАВА

И удри шамар на жена од публиката, едвај ја смирија: Актерка потполно изгуби контрола после прашање за синот (ВИДЕО)

admin
Руската актерка Евелина Бледанс физички нападна жена во публика откако таа грубо говореше за нејзиниот син кој има даунов синдром. Евелина, која на 49 години...
ЗАБАВА

Девојка ја удри келнерката по задник, па страшно зажали: Набрзо почувствува удар од женско торнадо (ВИДЕО)

admin
Бар во Њу Орлеанс стана вистинска атракција поради една посебна понуда. Додека служат пијалок келнерките нудат посебен перформанс за своите муштерии, така што ги допираат...