vesti24.mk

Tag : Шампањско

ЗАБАВА

Брејкинг њуз од Ибица: Шампањско од 42.000 долари отиде јабана (видео)

admin
Видеово е како тегла слатко за сеирџии: Тип во ноќен клуб отвара екстремно скапо шише шампањско. Му паѓа. Видеото беше споделено на Фејсбук страна насловена...