vesti24.mk

Tag : шампањ

ЗАБАВА

Огномет, шампањ и лудило до зори: Вака беа пречекани двајца мафијаши кога излегоа од затвор (ВИДЕО)

admin
Двајца италијански мафијаши, Џовани Илијано (48) и Силвио Де Лука (41) по излегувањето од затвор се дочекани со огномет во близина за Неапол. Илијано и...
ЗАБАВА

Само злато, пари и шампањ: Не сме свесни во каков луксуз живеат богатите деца на Германија

Ferad Aruc
Децата на богаташите се популарни на Инстаграм, а по богатите деца од Дубаи, Лондон, Москва, па дури и Тирана и Зимбабве, имаме можност да ги...