vesti24.mk

Tag : шампионска титула

Uncategorized

Партизан со петка до 27-мата шампионска титула (ВИДЕО)

admin
Фудбалерите на Партизан ја освоија шампионската титула на Србија откако во последното коло ја совладаа екипата на Младост пред полните трибини во Хумска со 5-0....