vesti24.mk

Tag : Шампијонска лига

СПОРТ

Фановите збеснаа заради предвремената најава на УЕФА за новиот првак во ЛШ

Ferad Aruc
Во текот на вчерашната ноќ се комплетираа првите четвртфинални дуели во Лигата на шампионите, а и покрај тоа што пред нас се и втори натпревари,...