vesti24.mk

Tag : Шангај

ЗАБАВА

Место каде што се исплати да бидете фини: Во овој локал добивате гратис кафе ако љубезно се однесувате со персоналот (ВИДЕО)

admin
Во шангајското кафуле „Love Coffee“ посетителите секојдневно можат да добијат бесплатно кафе, но само под еден услов. Мораат љубезно да се однесуваат со вработените, млади...
Uncategorized

Во Кина во подем се тајни секс клубови во кои постојат само три правила

Ferad Aruc
Девојка со потекло од Хонгконг основала ланец од тајни клубови за жени, кои денес работат во голем број на американски и европски градови. Меѓутоа, вистинската...