vesti24.mk

Tag : шарена револуција

ВЕСТИ

Боки 13 призна: Бев поддржувач на СДСМ и Шарената „револуција“

admin
Меѓународниот сојуз е невладина, а не хуманитарна организација под капата на Европската Унија. Останатите обвинети се обвинети заради мене, истакна во своето воведно обраќање обвинетиот...
ЗАБАВА

Мајтап: Црн ден за шарените револуционери! (ВИДЕО)

admin
Фесбук групата Мајтап објави пародија видео наречено „Црн ден за шарените револуционери“. Во него, меѓу другото, се зборува и за соблекувањето на Катица Јанева. „Шарениве...