vesti24.mk

Tag : шарен станбен блок

ЗАБАВА

Како да е направен од лего коцки – погледнете како изгледа најшарениот станбен блок во Украина

admin
Овој мал утописки кварт во Киев, колку што е удобен, толку е и шарен. Малиот кварт во Киев кој што го носи името „Comfort town“...