vesti24.mk

Tag : шатори

ВЕСТИ

Во Кичево пациентите со коронавирус се примаат во шатори, власта без слух

admin
Зголемениот број на заразени и починати лица е показател дека коронавирусот продолжува да го зема својот данок, но и дека власта неуспешно се справува со...