vesti24.mk

Tag : Шахпаска

ВЕСТИ

За Шахпаска поважно е дали недела ќе биде неработен ден отколку високата бројка на заразени во градинките

admin
Бројот на новозаразени од КОВИД-19 во државата од ден на ден се повеќе расте. Но, се појасно е дека на властите тоа не им е...