vesti24.mk

Tag : Швалерки

ЗАБАВА

Амди Бајрам се пофали дека имал швалерки (ВИДЕО)

Ferad Aruc
Познатиот политичар Амди Бајрам пред камерата на „Ексклузив“ искрено без влакна на јазикот зборуваше за неговата политичка кариера, но откри и неколку интересни детали од неговиот приватен живот....