vesti24.mk

Tag : швеѓани

ЗАБАВА

Нов изум на Швеѓаните – смислија како бесплатно да ја загреете цела куќа

admin
Некои се греат на дрва, некои на плин, а некои на компјутери. Различни се начините на кои се грееме за време на студените месеци, но...