vesti24.mk

Tag : Шевролет Корвета

ЗАБАВА

Стари и искинати седишта се продаваат за 90.000 долари, еве зошто се толку вредни (ВИДЕО)

admin
Комплет целосно истрошени, скоро седум децении стари седишта се продаваат во САД за дури 90.000 долари. Толку висока цена имаат благодарение на тоа што се...