vesti24.mk

Tag : шеги

ЗАБАВА

Урнебесни и уникатни идеи да се шегувате: Направете ги овие “финти“, утре е 1-ви Април (ВИДЕО)

admin
Утре е денот на шегата. Па, ајде да се шегуваме. Интересни идеи кои никого нема да повредат или навредат. Можеби малку ќе го налутат вашиот...